שוחחי עם הרופא/ה שלך על רגישות בשלפוחית

ייתכן כי תחושי מבוכה להעלות את הנושא, ואולי אינך סבורה כי יש אפשרויות זמינות לטיפול בבעיה, אבל שיחה עם הרופא/ה שלך על רגישות בשלפוחית יכולה לסייע במציאת פתרון ושיפור איכות החיים שלך.

למה עליי לצפות?

אם את חשה מבוכה לדון ברגישות השלפוחית, תוכלי להתחיל באמירה כללית כגון: "בזמן האחרון, אני צריכה ללכת לשירותים לעיתים קרובות" בכדי לכוון את הרופא/ה שלך לשאול שאלות נוספות בנושא. הרופא/ה שלך י/תשאל שאלות נוספות כגון "באיזו תכיפות את הולכת לשירותים?" או "האם את חווה בריחת שתן?". לאחר מכן תתבצע בדיקה פיזית במהלכה תתבקשי להשתעל על מנת שהרופא/ה י/תבחן את התכווצות שרירי הבטן ואת יציבות רצפת האגן שלך.

האבחנה

עם תום הבדיקה, הרופא/ה שלך תקבע אם מצבך נגרם כתוצאה מחולשת שרירים, תכיפות במתן שתן (כאשר את חווה דחף חזק להשתין אך לא מצליחה להגיע לשירותים בזמן), בריחת שתן במאמץ ( כאשר את חווה בריחת שתן בעת שיעול, עיטוש או צחוק) או כתוצאה משילוב של גורמים. שיחה עם הרופא/ה שלך על תסמינים של בריחת שתן תאפשר לכם לחפש פתרונות יחד. החל מתרגילי רצפת אגן ועד לטיפול תרופתי, הרופא/ה י/תוכל להציע טווח אפשרויות רחב. לא משנה באיזה פתרון תבחרי, את יכולה לסמוך על מגוון רחב של מוצרי ספיגה לבריחת שתן שילוו אותך בעת קבלת ההחלטה.

כתבות נוספות
מוצרים מומלצים