סביבה וקיימות באולוויז דיסקריט

האם ניתן להשליך את מוצרי אולוויז דיסקריט באסלה?

לא. את מוצרי אולוויז דיסקריט יש להשליך כפסולת ביתית לאחר השימוש.

האם מוצרי אולוויז דיסקריט מתכלים?

חלקים מסויימים ממרכז הספיגה של מוצרי אולוויז דיסקריט עשויים להתכלות בתנאים המתאימים, אולם בדומה למכלול המוצרים החד פעמיים להיגיינה נשית, יש להשליך את מוצרי אולוויז דיסקריט המשומשים כפסולת ביתית.

כיצד מוצרי אולוויז דיסקריט תומכים בקיימות?

עוביים הדק של מוצרי אולוויז דיסקריט מסייע בצמצום ההשפעות של הצטברות פסולת.

האם מוצרי אולוויז דיסקריט מותאמים לסביבה?

כמו עבור מכלול מוצרי אולוויז, גם עבור מוצרי אולוויז דיסקריט מתבצעות הערכות קפדניות בנוגע למערכות השלכת הפסולת המתאימות. בהתאם למידע זה, אנחנו מספקים הנחיות לאופן ההשלכה המתאים למוצר. כאמור, מוצרי אולוויז דיסקריט אינם ניתנים להדחה באסלה, ויש להשליכם עם הפסולת הביתית.

האם ניתן למחזר את האריזה של מוצרי אולוויז דיסקריט?

אריזת המוצרים שלנו ניתנת למחזור במתקני מחזור מקומיים לחומרים סינתטיים. אם אינך בטוחה, היוועצי באחראי/ת על מתקן המחזור הקרוב לביתך.

האם אולוויז דיסקריט או משפחת מוצרי ההיגיינה הנשית של P&G מקדמים אפשרויות לייצור סביבתי?

כן. ענף ההיגיינה הנשית שלנו ראה שינויים משמעותיים במטרה לקדם ייצור סביבתי. כך למשל, כשמונה מתוך עשרת מפעלי הייצור להיגיינה נשית שלנו ברחבי העולם מוכרים כמתקנים נטולי פסולת תעשייתית. בנוסף, במפעל שלנו בקרייסלהיים, גרמניה, הותקנה הכמות הגדולה ביותר של לוחות סולאריים מכלל מפעלי P&G, והוא בין מרכזי ההפצה החסכוניים ביותר באנרגיה ברחבי העולם.

כיצד התנהלותה של חברת P&G מיישמת ערכי קיימות?

הדאגה לסביבה באה לידי ביטוי בכל פעולה שלנו כחברה, המספקת מוצרים ושירותים בעלי ערך ובאיכות גבוהה אשר משפרים את חיי הצרכנים והצרכניות ברחבי העולם. המחויבות שלנו מתבטאת באופן בו אנחנו פועלים: בערכים, בעקרונות ובמערכות הניהול שלנו. אילו התחייבויות סביבתיות חברת P&G לקחה על עצמה? תכנית הקיימות של חברת P&G צומחת מתוך החזון הסביבתי ארוך-הטווח שלנו, הכולל: שימוש ב-100% אנרגיה מתחדשת במפעלים שלנו, שימוש ב-100% אנרגיה מתחדשת או חומרים ממוחזרים בכלל המוצרים והאריזות שלנו, צמצום אחוזי השלכת הפסולת התעשייתית לאפס, עיצוב מוצרים שמשמחים את הצרכנים והצרכניות שלנו מבלי להתפשר על שימור מקסימלי של משאבים.

אילו אותות הכרה קיבלה חברת P&G על מאמציה למען הסביבה?

חברת P&G מדורגת במדדי הקיימות של דאו ג'ונס ו- FTSE4 Goodמרגע תחילת פעילותם. חברת P&G מופיעה ברשימת מאה החברות המובילות בעולם בתחום הקיימות של מגזין Corporate Knights, וברשימת מאה התאגידים המובילים בתחום האחריות החברתית של מגזין Corporate Responsibility.

כתבות נוספות
מוצרים מומלצים