מה זה בעצם "שלפוחית רגישה"?

יש דרכים רבות לתאר את אותו המצב: אי שליטה במתן שתן, שלפוחית רגישה, שלפוחית פעילה, בריחת שתן. חשוב שתכירי את המינוחים.

האם את מרגישה לפעמים שאין לך שליטה מלאה על השלפוחית שלך? האם לפעמים בורח לך קצת כשאת צוחקת צחוק רם, או משתעלת חזק. נשמע מוכר? זו בריחת שתן – אבדן השליטה בשלפוחית השתן. לבריחת שתן יש עוצמות שונות, מטיפה קטנה מדי פעם ועד ההרגשה שאין לך כמעט שליטה. נשים בכל גיל עלולות לסבול ממצב זה – למעשה, אחת מכל שלוש נשים בגילאי 18-75 חווה בריחת שתן ברמה כזו או אחרת!

הרבה שמות לאותו הדבר

המינוח "שלפוחית רגישה" מתאר מצב נפוץ בקרב נשים המתבטא בהשתנה תכופה, כלומר דחיפות מוגברת, תדירות גבוהה, או גם וגם. ביטוי אחר הוא דליפת שתן. למצב הזה יש הרבה שמות, וביניהם אי שליטה במתן שתן, שלפוחית רגישה, שלפוחית פעילה, בריחת שתן, ועוד.

למה אומרים "שלפוחית רגישה"?

שאלנו נשים רבות מהי הדרך הטובה ביותר בעיניהן לתאר את בעיית אי השליטה שלהן. נשים רבות התחברו למינוח "שלפוחית רגישה" יותר מאשר ליתר המינוחים. בכל מקרה כל המינוחים מתארים את אותו המצב פחות או יותר – מצב שבו מסיבה כלשהי לא מצליחים לשלוט לחלוטין בשלפוחית השתן עד כדי דליפת שתן, קלה או מוגברת.

איך ניתן להתמודד עם "שלפוחית רגישה" או בריחת שתן?

אולוויז דיסקריט היא קולקציית מוצרי ספיגת השתן של אולוויז המותאמת במיוחד לנשים עם בעיות שלפוחית רגישה ובריחת שתן. בחרי ממגוון מגיני התחתון, התחבושות והתחתונים של אולוויז דיסקריט, לכל דרגה של דליפת שתן.

מרגע שתמצאי את מוצר אולוויז דיסקריט המתאים לך, תגלי ששלפוחית רגישה היא משהו שבכלל לא שווה להתרגש ממנו.

כתבות נוספות
מוצרים מומלצים