בטיחות מוצרי הספיגה של אולוויז דיסקריט

האם טכנולוגיית OdourLock™ מכילה אלרגנים שמקורם בבושם?

בטיחותן של הנשים המשתמשות במוצרינו היא העדיפות הראשונה שלנו. בשל כך אנחנו מעבירים את המוצרים שלנו סדרת בדיקות על מנת לוודא שאינם מכילים גורמים אלרגיים. יחד עם זאת, במידה ואת סובלת מאלרגיה לבושם או שיש לך חשד שאת עשויה להיות אלרגית, מומלץ להתייעץ עם רופא/ה עור בטרם שימוש במוצרים מבושמים או בעלי ניחוח.

אני יודעת שיש לי אלרגיה לבשמים: האם אני יכולה להשתמש באולוויז דיסקריט?

בטיחותן של הנשים המשתמשות במוצרינו היא העדיפות הראשונה שלנו. במידה ואת סובלת מאלרגיה לבושם, מומלץ להתייעץ עם רופא/ה עור בטרם שימוש במוצרים מבושמים או בעלי ניחוח.

אילו בדיקות בטיחות נערכו בפיתוח מוצרי אולוויז דיסקריט? בטיחותן של הנשים המשתמשות במוצרינו היא העדיפות הראשונה שלנו. בשל כך אנחנו מעבירים את המוצרים שלנו על כל מרכיביהם סדרת בדיקות קפדנית על מנת לוודא שניתן להשתמש בהם בבטחה. למשל, אנחנו בוחנים את השפעתם של המוצרים והחומרים השונים על העור, באמצעות שיטות מתקדמות להערכת בטיחות במגע עם עור. בדיקות הבטיחות שלנו נשלחות להערכתם של מומחים חיצוניים, אשר אישרו את בטיחותם של המוצרים שלנו.

האם מוצרי אולוויז דיסקריט גורמים לגירוי עורי או לתגובה אלרגית?

בטיחותן של הנשים המשתמשות במוצרינו היא העדיפות הראשונה שלנו. בשל כך המוצרים שלנו עוברים בדיקות דטרמולוגיות. לא. המוצרים אינם אמורים לעורר גירוי או אלרגיה. בטיחותן של הנשים המשתמשות במוצרינו היא העדיפות הראשונה שלנו. בשל כך אנחנו מעבירים את המוצרים שלנו על כל מרכיביהם, כולל אלו הנזכרים לעיל, סדרת בדיקות קפדנית על מנת לוודא שניתן להשתמש בהם בבטחה. תוצאות הבדיקות שלנו מצביעות על כך שהמוצרים הנזכרים לעיל אינם אמורים לעורר תגובה אלרגית או גירוי.

אני חשה כאב/ גירוד/ תחושה שורפת/ גירוי לאחר השימוש באולוויז דיסקריט.

תודה שחלקת איתנו את החוויה שלך. אנו ממליצים שתפסיקי זמנית להשתמש במוצר זה ופני לעצת מומחה/ית בריאות לפני שתשובי להשתמש באולוויז דיסקריט. חשוב לנו ביותר שנשים אשר חוות אי נוחות מעין זו יקבלו את הטיפול המתאים לפני שישובו להשתמש במוצרי אולוויז דיסקריט.

כתבות נוספות
מוצרים מומלצים